O nás

Jsme stavební firma, která se specializuje převážně na strojní omítky, na zateplování a fasády budov. Na trhu působíme od roku 2002. Provádíme nátěry fasád, zednické práce, strojní omítky, stropní podhledy, izolace a zateplení plochých střech, renovace panelových domů, opravy teras a balkonů. Strojní omítky a strojní omítání, sádrové omítky a stěrky, štukování stěn a stropů, zednické práce, zdění obvodových a nosných stěn, vyzdívky příček, štukování stěn včetně strojní jádrové omítky.

Kvalifikovaní technici firmy dbají na dodržování technologických postupů při provádění stavebních prací, dodržování BOZP a PO a pořádku na pracovišti a dodržování zákonů a souvisejících předpisů z oblasti ochrany životního prostředí.

K zajištění objednaných prací disponujeme dostatečným množstvím pracovních čet, počtem vlastních omítacích strojů i vozovým parkem.

Naším cílem je vždy spokojený zákazník a vysoká užitná hodnota námi provedené zakázky.

Služby

Strojní omítky

Provádíme kompletní dodávku jednovrstvých a vícevrstvých vnitřních i vnějších strojních omítek, včetně rohových omítníků, dilatačních lišt na okna. Aplikace strojním omítáním.

Zateplovací systémy

Neustále se zvyšují ceny energií za vytápění. Zateplovací systémy jsou tedy stále aktuálnějším tématem pro starší i novou výstavbu.
Kontaktní zateplovací systémy jsou základním průřezem možných variant. Z nich je třeba volit zejména s ohledem na difůzi vodních par objektu, situování zateplení a předpoklad mechanického namáhání, požární požadavky a další.

Novostavby

Investice do novostavby jsou jedny z nejlépe uložených peněz. Provádíme novostavby rodinných domů, firemních budov, provozoven. Stavby provádíme jak hrubé, tak i na klíč.

Rekonstrukce

Realizujeme zateplování fasád, střech, opravy obvodových plášťů, výměnu oken, dveří, rekonstrukci balkónů. Zpracujeme Vám kompletní projektovou dokumentaci, energetický audit, průkaz nebo všechna povolení.